День відкритих дверей у КНУКіМ
28 лютого  2015 року учні та майстри виробничого навчання Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг відвідали День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв.
Знайомство з ВНЗ розпочалося експрес-реєстрацією. Далі учні відправилася у захопливі мандри вишем. Адже день відкритих дверей – це не тільки урочистий захід, а й прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє юнаків.
Абітурієнти із цікавістю відвідали Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультет музичного мистецтва, Факультет дизайну і реклами, Факультет державного управління і права, Факультет менеджменту та економіки, Факультет культурології та інші структурні підрозділи університету.Ввикладачі КНУКіМ презентували майбутнім студентам інноваційно-модернізовані навчальні лабораторії.
Після екскурсії майбутні студенти познайомилися із проректором КНУКіМ Валентиною Павлівною Дячук. Феєричним моментом дня стала зустріч із Михайлом Поплавським. Діти ставили цікаві запитання, на які він залюбки відповідав, давав батьківські поради, життєві настанови.
На завершення насиченого дня та після смачного обіду абітурієнти поділилися своїми враженнями від побаченого в університеті.