XX –й Львівський міжнародний форум
XX –й Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності - 2019 відвідали учні та викладачі ДНЗ «Львівське вимще професійне училище торгівлі та сфери послуг»30 жовтня 2019 року.
Подія міжнародного рівня,яка проводиться у м. Львові з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року знаменувала новий етап розвитку туристичної галузі. Тематичні виставки туроператорів України та Європи, інших учасників ринку туристичних послуг та індустрії гостинності, учасники транспортних перевезень, санаторії та курорти представили презентаційні матеріали своїх можливостей для максимального задоволення попиту споживачів сфери туризму.
Програма Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності - 2019 передбачала низку заходів і дискусій, які з цікавістю відвідали учні та викладачі.
Панельні дискусії «Як зробити туристичний бізнес успішним?», конкурс кухарів: «ПРОСТО. Їжа без пафосу», 4-й Форум для готелярів та рестораторів «Чого хоче гість 2020? І як це йому дати», «Медичний туризм на Львівщині: можливі вигоди та перешкоди для розвитку» та інші заходи проводилися у активному форматі.
Учні групи з професії «Агент з організації туризму.Адміністратор» отримали нові практичні знання та вміння щодо організації діяльності туристичних підприємств та можливостей побудови власної справи у цій сфері, що дозволить їм краще реалізувати свої кар’єрні плани та особистий потенціал.