Засідання круглого столу
     На виконання плану проведення організаційно-масових та інформаційно- методичних заходів палацу, затвердженого департаментом освіти і науки ЛОДА, у вівторок, 17.09.2019 о 15. 00 год. на базі Вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг (м. Львів, вул. Л. Українки, 26) відбулося засідання круглого столу заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Львова з питань проведення спільних з палацом та департаментом освіти і науки ЛОДА заходів з естетичного та національно- патріотичного виховання учнівської молоді впродовж І семестру 2019/2020 навчального року .
     Програма проведення круглого столу заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної освіти м. Львова
Початок 15.00.
До 14. 50 реєстрація учасників семінару (ЛВПУ торгілві та сфери послуг,  м. Львів, вул. Л. Українки, 26).
15. 00 - відкриття засідання.
1. Вітальне слово.- Кіска Марія Євгенівна - директор Львівського ВПВУ торгівлі та сфери послуг;- Климович Олег Романович, директор Львівского державного палацу естетичного виховання учнівської молоді.
2.  Безперервність профорієнтаційної роботи  закладу професійної (професійно-технічної) освіти. З досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи.- Комарницька Наталія Северинівна - заступник директора з навчально-виховної роботи ВПУ   № 29 м. Львова.
3.  Умови проведення спільних позашкільних профорієнтаційних заходів та заходів з естетичного, національно-патріотичного виховання учнівської молоді закладів професійної освіти м. Львова впродовж 2019/2020 н. р. - Жилевич Ольга Костянтинівна, заступник директора з навчально-методичної роботипалацу.
4.  Обговорення актуальних питань виховної роботи. Обмін думками та досвідом.
5.  Підсумки роботи круглого столу.