Фестиваль авторської пісні "Голос душі"
Обласний дитячо-юнацький фестиваль авторської пісні "Голос душі"
     На виконання Указу Президента України від 13.10. 2015 № 580/2015 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", відповідно до листа департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 05.09.2018 № 05-09/2839 "Про проведення обласного дитячо-юнацького фестивалю авторської (бардівської) пісні "Голос душі", з метою залучення молоді до пісенної та поетичної творчості, виявлення та розвитку мистецьких здібностей, естетичної свідомості учнівської молоді, здатності до самореалізації  Львівським державним Палацом  естетичного виховання учнівської молоді спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації 04 жовтня 2018 року був проведений четвертий обласний  дитячо-юнацький фестиваль  авторської (бардівської) пісні "Голос душі" (надалі  Фестиваль).
     У заході брали участь вихованці вокальних, вокально-інструментальних, музично-театральних гуртків та самодіяльні учні - автори пісень з 23-х закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області. Фестиваль допоміг виявити більше 5-ти талановитих учнів-авторів та виконавців пісень, обдарованих юних музикантів, які акомпанували своїм товаришам.
На підставі витягу з протоколу засідання журі з підведення підсумків Фестивалю : учениця ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» Марія Садова (автор музики) нагороджена грамотою за ІІІ місце у номінації авторська пісня  «Голос душі».