День кухаря

Сьогодні, 18 жовтня, біля ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» відбулося святкування Дня кухаря.

     З вітальним словом до студентів, викладачів та гостей свята звернулася директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

     «Професія кухаря завжди була затребуваною. Вірю, що інтерес до цієї професії буде і надалі. Тому щиро вітаю тих, хто має дотичність до цього свята. Безперечно, хочу побажати вам завжди дивувати своєю майстерністю, своїми задумами і, напевно, побажати ще натхнення. Бо без натхнення, без якоїсь хорошої ідеї важко втілити бажане і важко передати свій досвід», - зазначила Любомира Мандзій та виголосила слова подяки за підготовку кухарів, які в подальшому стають висококваліфікованими, репрезентують Україну на міжнародних конкурсах і показують хороші результати.

     Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді та з нагоди Дня кухаря Любомира Мандзій вручила директорам професійних навчальних закладів та майстрам виробничого навчання почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки ЛОДА.

     Святкову атмосферу заходу створили міні-інсценізація професії «Кухар», вікторина, художня пауза та різні майстер-класи.