"В. О. Сухомлинський про педагогічну майстерність вчителя"
     04 жовтня 2018 р. у ДНЗ "Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг" відбулися педагогічні читання, присвячені видатному українському педагогу В. О. Сухомлинському на тему "В. О. Сухомлинський про педагогічну майстерність вчителя".
     У цьому заході брали участь директор Кіска Марія, заступник директора з НМР Мельник Світлана, методисти Клименко Наталія і Шевчук Руслана, голови методичних комісій.
     На засіданні розглянуті наступні питання:

  • Впровадження спадщини В. Сухомлинського в навчально-виховний процес  - (доповідач - Мельник Світлана, заступник директора з НМР);
  • Втілення ідей В. О. Сухомлинського у вихованні сучасного покоління - (доповідач - Шевчук Руслана, методист);
  • Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського при викладанні природничих дисциплін - (доповідач - Клименко Наталія, методист, викладач математики).
​    На завершення директор Кіска Марія сказала: "Вчительська професія, - це людинознавство, постійне, те, що ніколи не припиняється, проникнення у складний духовний світ людини. Чудова риса – постійно відкривати в людині нове, дивуватися новому, бачити людину в процесі її становлення – один із тих корінь, які живлять покликання до педагогічної праці."(В. Сухомлинський)