День кельнера
     У Львові вже 10 рік поспіль відбуваються святкові заходи з нагоди Дня кельнера. У ДНЗ «Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг» 21 травня 2018р. також відзначили цей день.
«Кельнер» (або ж, як більшість звичайно для нас, - офіціант) професія направду стародавня. Ще на фресках єгипетських пірамід зустрічаємо зображення людей, які подають напої й усілякі смаколики до столу величному фараону. Напевне це були перші офіціанти.
     Святкування Дня кельнера відбувається з 2009 року. Мета події - підвищити престиж професії офіціантів та спонукати молодь до навчання цьому фахові.
     Програма заходу:
1.  Вступне слово. (Кіска Марія, директор Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг)
2. Презентація професії “Офіціант”. (учні та майстри в/н)
3. Професійна вікторина. (майстри в/н Вус В.Ю., Слобода І.В.)
4.Презентація тематичних столів. (майстер в/н Січиокно Г.І., Матківська Н.Я.)
5.Танці “Кельнер-шоу” , «Офіціантка» (викладач фізичної культури і здоров'я Савка Р.Б та учні училища)
     На свято завітали гості:
Гайдук І.Г.  заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА
Мураль М.І. начальник відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки департаменту освіти і науки облдержадміністрації
Бобко В.М. директор навчально – методичного центру ПТО у Львівській обл.
Саврук М.І. – головний спеціаліст відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки департаменту освіти і науки облдержадміністрації
Бажаємо всім тим, хто обрав професію «Офіціант» стати справжніми професіоналами своєї справи, здоров'я, сил та вдячних клієнтів!