День вишиванки
«Вишиванка для мене — це символ
краси та національної ідентичності
 українського народу.» — Уляна Смирнова
 
      17 травня 2018р. у День вишиванки та напередодні Міжнародного дня музеїв директор Марія Кіска, педагогічний та учнівський колективи ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» відвідали Музей вишитих ікон та образів отця-доктора Дмитра Блажейовського. У музеї відвідувачі оглянули експозиції ікон. Екскурсанти після цього організували флешмоб присвячений Дню вишиванки.
     Вишита сорочка – один з найбільш древніх українських атрибутів.
    Найдавнішу згадку про вишиту сорочку було знайдено під час розкопок на Черкащині — її від датувався 6 сторіччям до нашої ери! Тож одяг цей носили ще трипільці, про що свідчить зображення чоловіка у вишиванці. Усвідомлення такої історичної спадщини вражає та захоплює і спонукає з особливою повагою ставитись до сорочки — яку не можливо вважати просто одягом.
     Кожен регіон України – неповторний у своєму виконанні вишиванок. Майстрині у різних місцевостях по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. У кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.