Батьківські збори
     15 травня 2018р. у ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» відбулися загальноучилищні батьківські збори.
     Мета: підведення підсумків роботи учнівського та батьківського колективів у 2017-2018 н.р.
     Із вступним словом до батьків звернулася директор училища Кіска Марія, яка подякувала батькам за те, що вони обрали наше училище, а їхні діти стали конкурентними, професійними робітниками на ринку праці. Ознайомила із порядком денним батьківських зборів.
     План зборів:

     1. Структура навчально-виховного процесу, виконані завдання та досягнення навчального закладу в 2017 – 2018 н.р. (Доповідач - Кіска Марія, директор училища).
     2. Організація виробничої практики у випускних групах та рекомендації до підготовки ДКА у 2017 – 2018н.р. (Доповідач – Хотинецька Ганна, заступник директора з НВР).
     3. Підсумки роботи класних керівників та кураторів випускних груп у 2017 – 2018 н.р. Досягнення випускників у міських, обласних, всеукраїнських конкурсах (Доповідач – Шевчук Руслана, методист).
     4. Пропозиції та побажання батьків.
     Після завершення офіційної частини батьківських зборів відбувся концерт.
     Учасники: переможці обласних та всеукраїнських конкурсів, а також методист Шевчук Руслана, майстер в/н Слобода Інна, керівники гуртків Голодівський Руслан, Білик Оксана.