"Зима, яка нас змінила"

Під прапором стояли – під прапором й спочили.
Прийми, о Господи, своїх синів!
За України волю їх убили
В шалений жар тривожних днів.

      20 лютого вся Україна схиляє голови у молитві за душі героїв, які віддали  власне життя заради вільного, незалежного майбутнього Батьківщини. Дата 21 листопада 2013 року як і дата 18 лютого 2014 року назавжди увійде не тільки в історію України, а й міцно закарбується у пам’яті та серцях українців. 21 листопада 2013 року розпочалася Революція гідності. Народ України виступив за свої права, подав голос, не почути якого вже було неможливо. 
     Революція Гідності довела усьому світу, що український народ неможливо поставити на коліна. Це народ волі, сили та незламного духу. Разом ми обов’язково переможемо. Разом ми – велика сила. Це довели сто безстрашних героїв нашої держави – герої Небесної Сотні.

     22 лютого 2018 року у Львівському ВПУ торгівлі та сфери послуг був проведений виховний захід учнями 132 групи та класним керівником Березкою І. І. на тему "Зима, яка нас змінила". Під час виступу учні вшанували хвилиною мовчання героїв героїв Небесної Сотні. Також була започаткована акція "Білий журавель". Було роздано білі журавлі, зроблені технікою орігамі, як символ тих, хто поклав своє життя за волю українського народу.