Засідання секції викладачів української мови та літератури
     21 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» відбулось засідання секції викладачів української мови та літератури на тему «Формування особистості засобами національного виховання на уроках української мови та літератури в закладах професійної освіти». 
За планом роботи секції розглянуті наступні питання:
1.Читацька грамотність як здатність особи до широкого розуміння тексту, пошуку нової інформації, її відтворення та використання. (Доповідач – Тимоць Мирослава, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).
2. Формування творчої високоінтелектуальної особистості засобами літера- тури. (Доповідач – Мельник Світлана, викладач української мови та літератури  Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг).
3. Ідеї національного виховання у працях українських письменників і педагогів. (Доповідач – Шевчук Руслана, викладач української мови та літератури  Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг).
4. Діалекти в мовленні учнів закладів професійної освіти. (Доповідач – Король Ольга, викладач української мови та літератури  Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту).
5. « Твердая криця зір пречистих » – вивчення творчості Лесі Українки в закладах професійної освіти. (Доповідач – Бігун Ольга, викладач української мови та літератури  Новояворівського вищого професійного училища).
     З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні училища під керівництвом викладачів української мови та літератури  Мельник Світлани та Шевчук Руслани презентували літературно-музичну композицію на тему: «Мова – єднання нації».
     На завершення засідання відбулась творча зустріч із українською письменницею - прозаїком, лауреатом третьої премії "Коронація слова" за роман "Гонихмарник" (2010) Дарою Корній.