"Успіх можна спланувати"

     З 4 грудня по 8 грудня 2017 року у ДНЗ “Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» вчетверте стартувала  навчальна програма-семінарУспіх можна спланувати».
      Упродовж п’яти днів учасники семінару прослухали  лекції, відвідували практичні заняття та пройшли  тренінги, а після завершення навчальної програми після вони отримали сертифікат і багатий роздатковий матеріал відповідної тематики. Тренер семінару – Леся Доскуч.
     Фонд Горста Рогуша
 ставить перед собою ціль - підтримувати становлення так званого середнього класу й таким чином допомагати розвиватися тим країнам, які котрі межують із державами Європейської Спільноти, навчити людей працювати відповідально та вести власний бізнес, який матиме тривалий економічний успіх, що сприятиме розвитку економіки країни».

     За переконанням представників Фонду, важливим фактором сталого успіху є інтенсивність особистої мотивації у роботі з людьми та в роботі над завданнями та труднощами. Для того, щоб розбудити цю внутрішню власну мотивацію та зберегти її впродовж всього життя, навчальний матеріал семінару містить відповідні блоки по тематиці самоаналізу та подолання проблем, виходячи з цілісної перспективи. Йдеться не лише про професійний успіх, а про вдале життя.
     Ініціаторами реалізації навчальної програми-семінару є Фонд Горста Рогуша (Німеччина) спільно з первинною профспілковою організацією учнів навчального закладу та адміністрацією.