Обласний семінар майстрів та викладачів перукарського профілю

07 грудня 2017р. у ЛВПУ  торгівлі та сфери послуг відбувся обласний семінар майстрів та викладачів перукарського профілю на тему «Використання технологій активного навчання і виховання при підготовці фахівців перукарського профілю».
     Мета заходу – ознайомлення з сучасними тенденціями перукарського мистецтва, манікюру, педикюру, обмін досвідом роботи майстрів виробничого навчання та викладачів, роботою обласного методичного об’єднання перукарів, перспективи  на 2018 рік.
      Відкрила семінар методист НМЦ ПТО у Львівській області Г.Є. Сердюк
      З привітальним словом звернулася до учасників семінару  директор ЛВПУТ та СП Кіска М.Є.  
         Викладач спецдисциплін ВПУТ та СП Самборська С.А. і майстер в/н навчання ВПУ № 19 м. Львова Кропивницька М.О. підготували доповідь на тему: «Використання технологій активного навчання і виховання при підготовці фахівців перукарського профілю».
         Майстер виробничого навчання Львівського ВПУТ та СП Домбровська І.В. презентувала  навчальний посібник «Манікюрна  і педикюрна справа».

Про участь учнів та майстрів в/н ПТНЗ у Львівській обл. у конкурсах, фестивалях, Відкритих відбіркових турах Чемпіонатів України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу у 2017р. доповіла методист НМЦ ПТО у Львівській обл. Сердюк Г.Є. та доцент кафедри дизайну Львівської філії Київського університету культури Букавин Л.Г.

Майстер в/н Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова розповіла про конкурс «WORLDSKILLs UKRAINE», учениця якої стала переможцем цього конкурсу.

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи з теми семінару і підвели підсумки.
         На завершення семінару учні продемонстрували колекцію зачісок «Батьківська хата»,  «Новорічна феєрія» під керівництвом майстрів в/н Львівського ВПУТ та СП Ільницької М.В., Синиці Ю.Я., Чечіль Н.М., Грицак М.Р., Свистун Г.І.