Форум індустрії туризму та гостинності – 2017
     Учні групи № 11, які навчаються за професією «Агент з організації туризму, адміністратор» ЛВПУТ та СП разом із ст. майстром Адамик Т.А. та майстром в/н Марухняк Ю.Р. відвідали Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2017, який проходив з 18 по 20 жовтня у м. Львові. Побували на семінарах-презентаціях: «Польща, якої Ви ще не бачили», «Албанія – перлина Балкан», «Знайомство із найстарішою вузькоколійкою України, унікальним візит-центром та зеленою садибою «Дарваїв кут», «Туристичний потенціал Аджарії».
     В рамках Форуму одночасно працювали  XVIII міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» та XI Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».
     Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація широкого колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками для сприяння розвитку міжнародного туризму.