«Торгівля людьми. Безпечна міграція»
     04 жовтня 2017 року в рамках проекту «Безпечна міграція», неповнолітні, які відвідують Центр ювенальної пробації м. Львова, провели захід для учнів Львіського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг на тему: «Торгівля людьми. Безпечна міграція». Даний захід відбувся за підтримки Міжнародної організації з міграції . 
     У рамках реалізації проекту, проведено презентаційні заходи, під час яких учні переглянули документальний фільм «Життя на продаж», який заснований на реальних історіях українських жертв торгівлі людьми та експлуатації. Цей фільм справив на глядачів враження та спонукав учнів на роздуми, після чого відбулось його обговорення. 
     За
для підвищення рівня поінформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми неповнолітніми розглянуто «Міфи та реалії про торгівлю людьми», а також роздані брошури і буклети.
В рамках проекту «Безпечна Міграція» - це було перше заняття для реалізації соціального проекту – настільна гра «Знай. Розумій. Дій» який втілюють в життя підоблікові сектору ювенальної пробації м.Львова.

     Модератори: директор училища Кіска М. Є., заступник директора з НМР Мельник С. М., методист Шевчук Р. Б., практичний психолог Борачок Л. З. та учні навчальних груп.