Молитва за всяке прошення
    Споглянь, Владико Чоловіколюбче, милостивим оком на рабів Твоїх і почуй благання наші, що з вірою просимо, як і Сам Ти сказав: «Усе, що в молитві проситимете, віруйте — одержите, і буде вам, і знов: просіть, і дасться вам». Тому і ми, що надіємось на милість Твою, хоч і недостойні, просимо: подай милість Твоїм рабам та задовольни добре бажання їх, в мирі та спокої, у здоров’ї та довговічності все життя їх збережи. Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків…
Молитва за всяке прошення
       21вересня 2017р. – Різдво Пресвятої Богородиці або Мала Пречиста. Це свято християнської церкви на честь Богородиці Діви Марії, матері Ісуса Христа. Згідно із загальноприйнятим переказом,якого дотримуються католики і православні, Діва Марія народилась в будинку Йоакила і Анни, який знаходився в північно-східній частині Єрусалиму.
     У Храмі Пресвятої Богородиці Володарки України директор навчального закладу, учнівський і педагогічний коллективи Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг брали участь у літургії. Просили молитвами здоров’я та  миру для України.

      Учні Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг спільно з парафіянами церкви брали участь у спортивних змагання: з міні-футболу, настільного тенісу, шашок та шахів. Організаторами заходу виступили о. Зіновій Хоркавий – настоятель храму, адміністрація училища, викладачі фізичного виховання. Долучились до спортивних змагань і учні ЗОШ №7 м. Львова. Команда учнів училища здобула грамоти: за І місце - з настільного тенісу, І місце – з шашок та шахів, ІІ місце з міні-футболу.