До 203–ї річниці Великого Кобзаря
Шевченкове слово в віках не старіє.
Тарасова доля  - то правда жива.
Ми Шевченка славить будем –
І ніколи не забудем …
Народна творчість
 
 
     До 203 – ї річниці від дня народження Великого Кобзаря 09 березня у Львівському ВПУ торгівлі та сфери послуг проходили цікаві та різноманітні заходи,  а саме: виховні години, учнівський флешмоб, конкурс шевченкової пісні та поезії.
     З привітальним словом до учнівського та педагогічного колективів звернулася директор Кіска М.Є. Заступник директора з НМР Мельник С.М. процитувала: «Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить  до тих людей – світочів, що стають дорогими для всього людства і, що в пам'яті всього людства знаходять своє безсмертя» (Олесь Гончар).
     Була проведена виховна година, на якій було продемонстровано фільм-біограф про Т.Шевченка із серії    «Великі українці». Чудово декламували під час флешмобу  поезію Кобзаря «І мертви, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє» учні першого курсу за професією: «Продавець непродовольчих та продовольчих товарів», «Перукар, манікюрник, педикюрник», «Кухар, кондитер», «Офіціант, бармен, кухар» (Викладачі української мови та літератури Дебера Т.В., Хомут О.В.).
     Прекрасні творчі здібності продемонстрували класні керівники, куратори, керівники художньої самодіяльності та майстри в/н виконуючи пісню «Така її доля». Зворушливо звучали слова «Заповіту». На завершення заходів заступник директора з навчально – виховної роботи  Шевчук Р.Б. сказала: «Коли б мені прийшлося одним словом схарактеризувати поезію Шевченка, то я сказав би: се поезія бажання життя.              
     Свобідного життя, всесторонній, нічим не окутаний розвій одиниці і цілої суспільності, цілого народу, - се ідеал Шевченко, котрому він був вірним ціле життя» (Іван Франко).

Відео можна переглянути тут