Радіодиктант національної єдності
Найбільше і найдорожче добро
 в кожного народу — це його мова.
 Ота жива схованка людського духу,
 його багата скарбниця, в яку народ
 складає і своє давнє життя, і свої сподіванки,
розум, досвід, почування.
Панас Мирний
 
         9 листопада на Українському радіо відбувся  Шістнадцятий радіодиктант національної єдності.
         Ця акція традиційно відбувається у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.         Учнівський та педагогічний колективи Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Диктував доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.
         З вітальним словом до учасників звернулася директор Кіска Марія Євгенівна. У виступі зазначалося питання про творчий потенціал учнівського колективу, повагу і традиції свого народу.
        А також відповідно до наказу Департаменту освіти і науки ЛОДА № 08-01/526 від 08.11.2016р. «Про проведення XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», з метою утвердження державного статусу української мови, піднесенні її престижу, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом .  Учні І - ІІІ курсів взяли участь у І-ому етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможці будуть направлені на обласний етап конкурсу.
Також відбувся конкурс стінгазет навчальних групп 1-го курсу.
      Модераторами стали директор Марія Кіска, заступник директора з НМР Світлана Мельник, методист  Руслана Шевчук  та  викладачі  української  мови  та  літератури Тетяна Дебера, Роксолана Гелета, Оксана Хомут.