"Стійкість у різні часи"
Напередодні Дня матері, 7 травня, у Львові відбулася зустріч "Стійкість у різні часи: досвід українських матерів", присвячена силі, підтримці та єдності жінок у час війни. Подія об’єднала матерів і дружин захисників, які проходять або завершили реабілітацію в центрі реабілітації UNBROKEN, рідних військових зі статусом «зниклий безвісти», а також учасниць групи Жіноче коло «Берегині» Центру ментального здоров’я.
До події в центрі UNBROKEN долучилися
Кіска Марія , директорка Львівський професійний коледж ресторанного бізнесу та педагогічна спільнота закладу.
Низький уклін матерям, які виховали справжніх Героїв!